KONST / Litografier / Färglitografi 13428211
nr 1342 8211
Gunnar Brusewitz
(1924-2004), Sverige
Färglitografi, HC . Signerad, numrerad 16/40, Waxholms fästning. Motivet: 25x37 cm
Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 24 augusti 2020
kl 20:53:39
450 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
Gunnar Brusewitz
Läs mer om Gunnar Brusewitz